Ile Pedophile ken wa mwangi

Hii meffi that was featured here by jigranny imemwaga unga.
[ATTACH=full]57141[/ATTACH] [ATTACH=full]57142[/ATTACH]

Saw the same pare citizen Tv nkipita kwa streets. Mjamaa amemurikwooo

nimeshindwa ku upload original pic, nyie wasee hutumia site gani kuapload?

Nimeona kwa citizen TV. Kesho jamaa ni jobless.
Nimeona hapo kwa scrolling news kwa screen shot yako eti ndege ya Malaysia imepatikana.

2 Likes

He really shouldnt post this with his real handle. Again, he shouldnt look at children that way. Even though i am very hesistant to lynch a fellow man on such matters, yeye ni mjinga.

1 Like

Sasa hi kama ana bibi pia yeye anamuandikia notice to show cause why she can’t kick him out of their matrimonial home.

Kisha ! Internet don’t forgive

Haiya yaani imefika kwa TV!!

2 Likes

opera mini husumbua…chrome ndo kiboko yao

1 Like

One thing people dont realize is the importance of anonymity. I do not support his perverted ways whatsoever. Lakini kuna vitu naweza post hapa na siwezi post facebook…for one simple reason…nobody knows me personally in this site. Ndio maana story za dryfry zimejaa ktalk, but you cant find them in facebook. That guy has a mental sickness.

9 Likes

Wah! Huyu hata sijui kama ataanza na kuhama kwanza ama atakimbilia wapi? The guy is screwed big time juu ya kutafuta likes. Pole kwake although I doubt if he is a pedo.

3 Likes

Probably ni zile text za kuforwadiwa whatsapp groups. Halafu ukiona Hapa Mundu Mulosi akikataza NV waache kutumia majina yao real na pics zao real wanateta

2 Likes

I always chuckle when I see people make asses of themselves on the internet. I can afford to laugh it off my head when anyone threatens to expose me since none of my factual data exists online . I only created a facebook account with my real names when FB was the newest craze around 2008. I shortly deactivated it.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D PWACHA PWACHA PWACHA (hii iwekwe kwa lexicon ) ati unafua socks usiku . hii line imeniuwa . huyu jamaa ni ktalker hebu ajitokelezee na ka hekaya

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

wa mwangi = @kawambui

8 Likes

At the time i posted that thread Ken wa mwangi was been adviced to delete that post but he was talking umeffi… kidogo kidogo reality hit him ndio he deleted it and followed up with “i was only joking” reason. Currently he has told collegues to post on his wall that he was only joking. He has even created pseudo female accounts to tetea him.

Na wewe Lichoti @uwesmake kuna msee amekumulika twitter. Wanasema u need to be jailed too

kunia ulale uwache kutusumbua

2 Likes

ushapakwa mayai ama bado? brare fwakin siet

yeye ndiye hufanya job kenya airways

1 Like

https://www.youtube.com/watch?v=V_3UBxl8bIM

Huyu atatoka kesho kwa hao kama amevaa buibui

11 Likes