If u are a man and have dreadlocks , i got bad news for u.

Hizo madreadi zako inafanya ujione champ sio. Well i have just finished watching an interview of two young former Kamiti convicts.

Apparently pale jela newbies are told ati they smell fresh (unanuka raiya) . Those ninjas are so sex starved that if they see a newbie with dreadlocks wanaona huyu ni mwoman and u cannot tell them anything else.

Immediately a newbie dreadlock mfungwa enters prison the sex starved wafungwa givr him a female name like Njeri, Doreen, Maryanne etc and that name will stick with u
…even the guards will call u with that name.

Reason for this is to be mentally prepare u to be chunishwad sukuma banaa.

The 1st night huwa hivi, a group of hungry tigers will threaten u ati leo usiku they will rape u. U ingiza baridi. Then a good samaritan mfungwa who is muscular comes to yr rescue and tells the other wafungwa “mtu ajaribu kugusa huyu boy ataona”.

He tells u niaje mimi naitwa Jontez na mimi ndio kusema hii cell and i despise homo sexuality. Ati for yr safety come ulale kwa corner yangu which has a double mattress.

Usiku ukilala unaskia Jontez amekutap kwa mgongo. He says cheki geuka nikubeng ama nikurushe kwa ma wolves upigwe combi.

U have no choice. Other prisoners will just see a movement ya watu wawili chini ya blanketi and some manly moans like “tamu sana kama nyama ya sungura… huyu Doreen ni mtamu sana”.

Kama una dredi please enda uzinyoe. Nikunoma manze

I think y’re gay. Come out tiny Kibet

Enda youtube and search the name kaploti. Listen to his story. I just wrote what he said happens at Kamiti

I’ve never been to prison but I know convicts are shaved clean before being admitted, so sijui hiyo ni kamiti gani watu wanaingia na dreadlocks.

Dont ruin his fantasy

Tamu sana. Anal.huwa tamu

You are shaved on getting convicted.
Time ya trial ukiwa remand nobody gets shaved unwillingly.

Ati you think? long time ago this guy was posting stuff on a gay website and someone published the screenshots here.

To the doubting Thomases watch this

https://www.youtube.com/watch?v=SWgsQmR_JwA

That was an imposter who was beefing with me. Kwani uliamini hio story smh

@Panyaste = homosexual

Wewe ni shoga sugu!

The real homo sexuals ndio hawa hapa

Maybe wanaonana but before conviction.

Panyaste msenge, is vipi…?

Kibeti ashasema

Unafikiria hizi adibas juu chini hutoka wapi. Kwanza adibas huwa na good aeration for kinyambis ipate hewa after all night pounding.

wawawawawawawa this is serious! guys watch the clip…

EDIT: it’s pretty well delivered this one. but prison, God forbid!