If there was no law in Kenya ..or if I were in a failed state like Somalia ..or if I were untouchbl

@Nattydread would have me spend 2M on lead…

@Mark Kende Lalisha makende

i would be looking like a typical somali alkebab …thin coz of lacking 3 meals a day,heavy khat chewer with a 50 calibre in my shoulder with a bullet belt running across my torso waiting for nyangaus like you pale mtaa

Thats me, …but waiting for @Nattydread …but with 140kg-150kg in pure worthy weight

2 Likes

Holding a GPMG like a true wariahe…eh?
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/08/11/article-2389173-031B823000000514-202_634x417.jpg

4 Likes

Hayeh!

Trump ameban wasomali kuenda America ever again!! what is your opinion @Mark Kende? and be honest

We have the arab world to go to… US ni kwa machokora kama wewe …wakuosha mikundu wa wazunga

Arab states except Yemen don’t like u either… Thot u knew that

1 Like

Doesnt matter …we are arabs. monkey

1 Like

Si mjicollect nyote mjiondoe pale Eastleigh mrudi Mogadishu mkatiane na mabombs

1 Like

Arab bandia meffi.

1 Like

Business yetu hapa ni 2.6Trillion annually… na hiyo ni ile iko juu ya maji …ile iko chini ya maji ni iceberg

2 Likes

Mwafrika nitakununua uwe pet kwa my girl younger bro Abdisamad

Wewe kitu unaweza nunua tu ni handas.

1 Like

Si basi mpeleke hio 2.6 trillion Somalia and build your nation muache kusumbua watu all over the world. Sweden, Norway and Denmark are really complaining about wasomalis in their countries. Hamuwezi kaa na amani

1 Like

[ATTACH=full]80531[/ATTACH]

2 Likes

Hiyo si haram?

1 Like

ngamia wewe

1 Like

:D:D:D:D. Sawa tu.

1 Like