I Thought Christina Shusho was Dissing 1GB Ladies...

Katika pilka pilka zangu za kila siku, I came across Christina Shusho’s instagram page.

[ATTACH=full]163561[/ATTACH]

On reading that, my first instinct was “alaa, this lady hataki jokes kuhusu figure yake!”.

Then on scrolling down, I saw this…[SPOILER=“Sio ngori”][ATTACH=full]163562[/ATTACH][/SPOILER]
Check out her IG for the link (or for photos to kamua nduthi/nyonga miwa with).

Mifupa mikavu

the song is nice…i almost came

i love this lady

:D:D:D:D

She is my favourite…

Watu eti “wamungu”!

Maajabu!