I have learnt this today, you should too

[ATTACH=full]407281[/ATTACH]

Ndugu @nobert fafanua hio lusungu tafasali

ile yenu ya kuwekesea ngamia bahali yake kila nusu saa

mama ya @Agwambo huuza kuma AIDS infested 50 bob Kondele

Upus

Huyu Chokoraa hana content banae, ni matusi tu!

There is some truth to it. During depression, any easy/quickly accessible form of excitement to stimulate the brain/mind out of it’s darkness is very welcomed. Sex provides a great dopamine rush that rivals excitement from other sources such as drugs.

Interestingly, its why you see humans slide into depravity with existing vices or indulge into new vices. Chasing that uplifting dopamine rush becomes a challenge as the body & mind become more tolerant with additional interaction with said source of dopamine.

Unaboo na hii slogan yako mzee kama unakitu ya kusema nyamaza utavuka mwaka mpya na hii ufala yote ya 2021. Idiot nyagumi mzee.

Malisa hio takataka