Huyu atasaidika aje sasa?

[MEDIA=reddit]Kenya/comments/p7oe7s[/MEDIA]

if this ship is not steered soon, it will crash into single motherhood rocks

She is lucky to be a woman which forces her parents to support her before she can sort herself out. Wanaume kama mimi support iliisha first year second semester. That’s why us guys from ocha have ice flowing in our veins manze. That was the toughest stage in life so far.

Ushawahi pewa k.um.a na dame 10/10 na hauna pesa ya CD? Those were very tough days

Hiyo malaya iko na sura personal na inapenda kunywa guiness na makali. Probably fat and smells like a exhauster truck operator. Alafu anashindwa mbona hakuna mtu anadai ikuss yake.

Akunywe maziwa ishukashuke

Mi nilianza Maisha Na mattress ya form 1, blanket ndogo, stove Na keja sitoshei Niki streach, it was about 4x7 baba,

Troll. Aligraduate uni gani huyu there were no clubs?

Not really kuna watu introverted

How much does she weigh?

:D:D you just described my campus days… i remember back in form 3 after clocking 18 yrs my old man told me the moment i get my ID Card nisiitishe pesa ya nguo and that was final…tough love was the order of the day and i am happy that it hardened me to who i am today.

Hata mimi I am introverted. :stuck_out_tongue: Dem akose mti aje?

holup…kumbe ni kenya:D:D:D

anulizwa ati what did you major in:D:D:D
huko kuna uzungu mob banae

Ulibinja ama hukubinja?

[ATTACH=full]381154[/ATTACH]

Hii Kenya haitaki makasiriko

Ako sawa tu heri yeye watu Kama @MTINGIZA KITANDA!!! Wako 40 na bado wanaishi kwa mzazi

23 and dying, huku tunasema life starts at fote

ulikuwa 19 years form four, so mwalimu bado ange kuambia ulale chini upigwe viboko na vibare na wewe ni citizen of Kenya :D:D:D:D:D:D

kwani ulisomea api?
na GPA?

Yenyewe people go through a lot in life. The most important thing in life is to hold on to hope. Always just hold on, you never know when your breakthrough is coming. Massive respect to all the people who struggle on against all odds.

kuna gpa kenya?