Huyu atakutetea Vizuri sana kwa Bedroom ya Judge!

[ATTACH=full]381657[/ATTACH][ATTACH=full]381658[/ATTACH][ATTACH=full]381659[/ATTACH][ATTACH=full]381660[/ATTACH][ATTACH=full]381661[/ATTACH]

Hizo scar kwa magoti zinaashiria an upbringing in hardship areas, lakini haisuru…nikikutana naye naskuma Abdallah bahali yake.

Sponsor wake is into some deep masochist shit.

Dame got scars mingi sana.

Ama ni mlevi zaidi

She’s trying to sell her goods because law graduates hawana kazi

The ceiling and tiles point to a sufferer upbringing.

Spot on.wanavaa high heels alafu kuingia tembo,later on anahave kupitia chuom aingie bed sita ya @johntez addi gaza msafi

Highly edible material

natafuta hio handle insta sipati . nisaidieni direct link

Anakaa kupenda bondage sex

These photos do nothing for her professional profile.

Hehehe…apa utauma inje those ceiling tiles are common in Nigeria.

[ATTACH=full]381675[/ATTACH]

Kuna dem nilikuwa nararua. Akiwa doggie ako na scar line kwa matako. Alikwaruzwa matako akiwa ameinama ocha akivuka sengenge.

Hizo scars kwa magoti wadau ni za kupigwa dogi kwa carpet zile za polyethene

Hapana, Kwa hiyo nyumba amepigiwa picha saa hii

Do you think women resort to umalaya for fun? Ni usoto plus lack of marketable skills which lead women down that path. Huyu chances are ni singo matha anasoteshwa na bills za diapers

[MEDIA=tumblr]did=5273460656a3cc6f76272f22bc0dc60a69917072;id=649518601697722368;key=UaPLdzzr1LeYWaUx1X-3Tg;name=fafgwad[/MEDIA]

on the contrary that’s a well to do family by Kenyan standards. Wengi are living in rentals and squeezed spaces, hiyo hapo nayo nikama the family did their best to have a home and avoid paying rent, so I wouldn’t call that suffering upbringing, she’s way better than many.

I’m just Curious …
Is this the REAL Purple in here…???:D:D

[ATTACH=full]381744[/ATTACH]

Mmeona hizo vidole za miguu aliomba kakake