How K.T Babies Lie About Threshold Manenos

Ladies and Gentlemen + K.Talk babies
…Hapa iko shida.

I have been watching threads of guys claiming how they made whores scream and cum the whole night/day by reaching a threshold level of 7SHOTS!!.It has dawned to me that K.T is either full of Idiots or Virgins who know nothing about Lungula.

First off,there is refractory period for every living man,leave Samantha out of this;and even she,runs out of battery or whatever the hell powers her.So for a normal guy coming to post hekayas za 7 shots on K.T,its just worrying unless you have dick issues,or have never lungulad a lady before!!!

So before you post crap hapa please evaluate your lies and make them more reasonable.Shenzi nyinyi…

Vile hii jua ni kali leo ni kama kutanyesha.

Sitoki chini ya mti leo akianani ,hii jua naona kama ni Sir God anatu punish

[ATTACH=full]159813[/ATTACH]

Guys do you see Bitcoin getting to $1000?

Itafika huko kweli? The buying frenzy will be insane.

Meanwhile nasikia rain ni ya weekend. So prepare.

Leon tulia na ulete hekaya. Umekamua Bernice morning grore?

mbona mende ikidie kwa hao , hao hainuki.

Habari ya Afisaa?

selling samantha charger anybody interested holla me.

ni pin ndogo au ni kumbwa

Nani anajua fundi mzuri wa kukaza engine ya Samantha?
I doubt kama open minded makanika @introvert ataweza hiyo kazi!

Double D battery :wink:

voltage bana, staki shock kwa mjalubeng.

Unakaza gear?

The Earth Is Flat.

Open minded tena. Hi helipad ya makanika murefi haileti shangwe.

[ATTACH=full]159837[/ATTACH]

Ndiriiiiiii ndarangang . I’m at cross roads my friends. I need help