hooker age

What is the oldest hooker you have ever fucked??

Mimi sikuangi mtu wa kuangalia ama kuulizia miaka ya kunguru lakini kuna hii day flani nilikuwa nikisafisha rungu pale New Amar alafu huyo kunguru akapigiwa simu. Mara ya kwanza akachorea ikakatika. Akapigiwa tena akaieka silent alafu nikaendelea kumkamua hadi nikamwaga nikaskia vizuri. Saa hapo nikivalia ndo aliingia kwa handbag yake akatoa iyo tenje. Kumbe akitoa ilitoka kama ID imeanguka chini. SHIT!! she was 38 years old. Was married and was a mother to 4 kids. Nilifeel guilty sana but nikasema aisuruu nishakamua hakuna kitu naeza duu.

That’s a special ID…
given that it gave the marital status and number of children the woman had.

Most of these hookers have hubbies n families … Kutafuta hela tuu na hii maisha hard

Hookers wa amar, kericho east na huko downtown ni wazee, ukitaka wasichana wachanga enda duruma road, those girls are in their twenties

PROSTITUTES

[ATTACH=full]162771[/ATTACH]

I knew about her marital status because the one who was calling her was her husband asking her at what time she will be at home after he told her that two of the kids are already sleep while two others are waiting for her. I have a feeling he doesn’t know if she works as a whore.

All that detail ulisoma kwa id ikiendelea kuanguka? Sawa flash

Niliona tu mwaka yake ya kuzaliwa na jina pekee. Unajua hawa watu wa kitambo ID zao zimeandikwa mwaka pekee si kama zetu zimeandikwa date, month na year.

:eek::eek::eek::eek::eek: Either you are poor in maths or…you fucked a grandma.

Oldest 18yrs

If the oldest is 18 I dread to ask the youngest :eek::eek::eek:

40

kigwa gikuru gicokagia shukari gitina, ask a shiny eye what that means

Uongo nayo.

do you have any clear definition of a kunguru,you use that word like you know it. what you fukced was a MILF,kungurus fall btween 23-27maximum 29 age gap,after hapo ni maliar ama mama mzee

Apo ni picha umetupiga ama ni negative imetoka ???
Yaani Id imeandikwa married na how many siblings pia…

[ATTACH=full]162817[/ATTACH]

I knew about her marital status because the one who was calling her was her husband asking her at what time she will be at home after he told her that two of the kids are already sleep while two others are waiting for her. I have a feeling he doesn’t know if she works as a whore.

In my early twenties i stayed with my bro in Naks for like six months. All that time sikuwai ona chance ya kukamua anyone. Nikapita majengo ya naks one say and i had a break. Yule nilikamua must have been sixty but worth the effort

Mimi nashangaa sana na wanaume, kila mtu hapa anacomment nikama yeye ako 18 na wengine hapa ni mababu