hii nyumba ya Rigathi sio mbaya

[I]why are pippo singing he is poverty? rigathii is not that poor

https://www.youtube.com/watch?v=UkFJqdrahek
[/I]

Hata ukae kwa keja enikaa heaven bado utaenda kwa simo. Bure kabisa. Ngombe ici

Kwa hio shimo you won’t be conscious, so it’s about a life well lived not death.

Ngombe wewe

@administrator @Electronics4u banae. Hii kijiji is slowly being turned into Facebook. Usikubali tafasali.

Watu wana machungu:D:D:D:D

Gachagua is a billionaire but his simple looks and modest dressing can lie to you