Hii Ndume Kwani Imekaliwa Aje - Lakini Akae Mbali na Singomathas

[MEDIA=instagram]B7tI8hwglFE[/MEDIA]

Haha first of all, you would not be having a kid if you were principled.

Singomatha ikigonga wall hakuna kitu iezi kwambia

Kuna moja inasumbua mimi sana simu kama thao … Mtoi wa 3yrs old

Kabla
[ATTACH=full]282655[/ATTACH]

Thank me later. Tushachambua hii kitu to the last details
https://www.kenyatalk.com/index.php?threads/insecure-wife-huyu-wife-was-ceo-wa-bonfire-adventure-ni-mafi.136540/

Aha. So someone who does abortions every so often is more principled? Or one who swallows a P2 every other month?

All of them lack principles. A grown woman with principles hazalii ndume hovyo unless it was an attempted trapping of a nigga. You have no idea how much control females have over birth. Ajikubali umdinye hadi azae ni box aliingia ya mhuni