hii mzoga itasaidiwa aje?

[ATTACH=full]335132[/ATTACH]

Anataka pesa na kulelewa watoto lakini hataki kupigwa mti?Saitan

Pumbavu

7.Must have mental illness so that he can accommodate 1 to 6 above.

Unreasonable and selfish.

She is a bad marketer who fails to sell the benefits. What is the compelling reason to buy her products. What will she provide or offer the successful candidate?

Ngomaa

Mongrels eating men

Kupe, kiroboto, kunguni! Wanting to suck the living out of a man and give nothing in return!

Auze huko Tagged, Craigslist na Tinder Kama wale singo mayhas wengine.[ATTACH=full]335147[/ATTACH]

Sounds like a troll or a demented fool or both.

Troll post

Huyo haikosi ni Truman Capote

Gives a bad name to widowed single mothers

Any dickless captain save a hoe may apply…

Email yake inaogea volumes eti [email protected]

huyo ni @T.Vercetti anataka kufungua homosexual @Avia mkia

[ATTACH=full]335194[/ATTACH]

tomba mama yako malaya

@Oxygen huwa unanikumbusha umama kila ukipost.Will you mind going away for a while atleast umama uishe kwa hii kijiji

Unaeza itwa Kimakia lakini hauwezi nimakia, Ni ukweli unapiganga majogoo kende?Vile maku ni tamu unatafutanga nini kwa ndume?Ama unafanya wira Nairobi Sewarage company?Ngite,Mukundo:D:D