Hii mbwa imezidi

3 Likes

@JangiliSugu No One Forced you to read her posts… We understand you are beyond redemption… Don’t Forget she is also a member of this Forum.

1 Like

@administrator @Electronics4u the Ignore button needs an upgrade. I don’t want to see posts from members I’ve already ignored.

4 Likes

Wewe mwisi ya oyole, uko ata na time ya kusoma threads cos kila saa unaangalia hapa na pale ukitafuta wa kunyonga ama polisi

3 Likes

Umeanza kutumia akili kama helmet ya nduthi. @administrator This is clearly spamming the posting boards, tengeneza block button tudeal na hii Sokwe.

2 Likes

Sounds funny asf.

I came running thinking it was Ruto and his taxes

Eti Hii MBWA…

4 Likes

Mbwa takataka shoga

2 Likes

Would be awesome if we did not see threads and posts from members we have blocked.

PNC after kunyonga na hizo thread