hii kitu inaitwa mchele

A couple of weeks ago… A thread Nairoberry was posted by @Web Dev about how people get robbed… Well, i really need this mchele ting ASAP…I just want to get high with my gf as we watch Ricky Owens and make love…someone please suggest where i can get it.

Umbwa ghasia takakata wewe!..ukimwi au makali ya ARV’s one will surely send you to the grave very soon.

Mchele inafanya uchew black out so hapo kwa kumanga, umetudanganya… Not unless ukuwe waweru-d

Kiswahili yako ikifail sema usaidiwe. Mchele Ni no go zone

Are you a rapist? Only rapists would do that. Something is very wrong with your head.

@IamsoGothIShitButts you will die a cruel death kama utafanyia kitu mbaya msee innocent!

Mchele can kill if given in wrong doses.
It has killed many bar patrons in Kenya when administered by female vampires

Afadhali utafute kitu kingine unywe ama uvute.

High on mchele? Unasumbua

Im so dead people…in fact a very long time ago…But Jesus, turning towards them, said, “Daughters of Jerusalem, do not weep for Me, but weep for yourselves and for your children…Luke 23:28… So please muniambie penye naeza pata mchele

I let you be. Cursed faggot

unaeza enda tu mwea ama utumanishe msee akuletee. Mi hutumanisha.

Obonyuma yako igiotoka chindoso bure kabisa…chikoroto genda ochari

AMABIAYA

Engíti wacha kucheka na hii shoga ya nyamira…leta sungusungu tuikanyage shingo.

NYAMAKOROTO

Ona hii jinga mm ntawakanyaga wote imbecile

Does it make you more macho being a top? *Asking for a friend.

Wacha Efavirenz vile inakuchanganya mimi nitakugonga uchanganyikiwe permanently…Shoga mpenda kunyi.

Yeeeeaaah it does…one thing about being top is that i can be bi so i also get to ferk beautiful mamas around town… And there is something abt pretty chics and top gays… We are attracted to each other as magnets…Mm ufinya wasichana kweli kweli hapa alafu unapata @ Culture anaringa na wao hapa…But then again i aint rily attracted to them…so yes it makes me more macho coz both b!+#es and dem nig@$$ want me

Mm nitakutombea bibi pia wewe uwekewe kwa efavirenz