Hii Jaruo ilifikiria ni kitu rahisi kuoa maraya

[ATTACH=full]498158[/ATTACH]

Let me ask you, Mbitika, do you expect somebody like me to post something like this?

Before these monied simps realize you cannot tame such a species sijui wataambiwa nini… wacha akule ujeuri wake

Nina kigui keu gitare hakiri.

Nilisema siku moja ataamka aambiwe his monthly subscription has not been renewed :D:D:D

Alijaribu kufuga a single mother, socialite, hoe akifikiria yeye ni ndume kuliko wanaume wengine. Some women are for entertainment purposes only unaosha rungu ukiendanga don’t try to domesticate them utachomeka.

Ile yangu iko hapa … imevalia lingerie ya baige pekee na vile imekaa she might as well be naked. Niko ivi balcony nachoma spliff, fegi na kahawa … naona wanawake wa watu uko nje wamejipa shuguli mbaya kwa street na hii yangu imeinua matako hapa tu doing fuck all … lakini haidhuruu.

Itina ria ngui!

Thie uka haicwo Itina ni @Thirimaii .

Wee niwe uhaicagwo

This is the main problem with some men. The singo matha probably used to lie to him how he is a real man and a bull in bed “unlike all her exes” The man thought he was what she has finally been waiting for. Other men were not “men enough” to tame her

:D:D

Kigui giki thie úrute pampas ina macokio ma thirimaii

Nyinyi wawili I can take you combined na nisichoke,I don’t like people salivating at me.,choose place and time nikuje niwaguthee ururuuu tuheshimiane

Piga watu mpaka wajue kwanini uliitwo maii

She is a professional hoe. She has been finessing the idiot for the entire time saa hii ndio jamaa ametap-out after kucheck balance sheet yake. He has come to the realization that the relationship is financially untenable. Haikosi amechoma mita kadhaa.

nitakoroga wote,ata wewe ukitaka kuja na wao,lakini ujue i normally pin the head to the ground till nimalize,i hope umenyauka to last a 20 minutes ordeal

Is he Luo or Kisii?
His surname sounds more of Kisii to me…
Anyway, hakuna pro kwa mambo ya mapenzi.

This picture was a pregnancy announcement.

Si nilikuambia pale utakujia maziko yako. Hio gym iko hapo kwenyu, kuja nikupige

Is guru @Azor Ahai a joke?