Hi there,

I’m new here how’s the going huku?

When will you be back to school after that arson you committed? GERRARAHIA MEN!!!
Asha kukujwo mawe utayapata

why did you join?.. tuanze hapo…

Kunaendaje? is that what you were taught

So that I can get more info n I heard it’s cool to be talker…

Wewe ndio chief add me kwa register

who did you hear it from? and why do you want to be…er…“cool”?

you are already on the register…

hakuna mapya ni kung’edhia tu tukingoja hekaya so as to have a sneak peek into the lives of birrionaires, are you one?

were you introduced by wong?

Alizaliwa 1994 huyu.

A guide to the village: Ka wewe ni birrionaire, ona @rollout akuweke kwa regista. Ka ni multi handle, bingwa yuko hapa. Dojo tuko na @wong for self defence training. Room 254 ndiko inroduction hufanyika. Utampata atwoli ka umebeba guarana na chips.
Ka ni dini, pastor @justus yuko hapa. @Liberty ni padre.

Mtu wa kiti ya njooka akwuom

KUJIA FREE INTERNET ,AT ONLY 500

Utakaribishwa tu. Bora usikuje na kiherehere!

[ATTACH=full]49037[/ATTACH]

Tafuta kiti kubwa mkae na mwenzako…>>>>>>>>>>ii kona.

Define cool
How old are you
From whom did you hear?

‘Cool’ comes at a cost, you have to feel the heat first! Answer the above questions first.

ANOTHER ONE FROM BINGWA SCHOOL OF HANDLES

Am a cop tho …