Hi Talkers... pls i need you prayers..

Am feeling so Guilty wasee and sijui nitado what… ok iko ivi juzi i fucked wife ya boss yangu the whole afternoon and tuka ambiana tu behave kama rivals kwa works so ata my boss hashikanishi any and to make the matters worse the boss ni beste yangu kuruka… so i dinyad his wife maliciously played with the tickling game also. She wants us to fuck again next Tuesday coz mzee hatakua. Mshweeeewwww. Am truly in a situation coz ata hiyo muma yake sio tamu vile i thought.

Pole sana lakini ukiendelea kusema hivi huyo wife ndio atakudinya

Resign. Only way this ends on your terms, otherwise you are fucked, huezi jitoa kwa hii.

iv been in this situation myself.
girl keeps calling me for sex yet nilichoka na yeye kitambo
fanya hivi. underperform kwa kitanda pia yeye ataboeka

This is patented by pink handlers bro

Sasa maombi hapa unataka ya nini??? Ya boss akupate ama ya kwenda rematch???

Ya kupatwa

Wise

Resign ni noma

Infact thats very gayyyy

Count your blessings kiyana.

So many men in that company can sacrifice their liver to bed the woman.

Fyeka kunguru na uende rematch. Wacha kusumbua

am sure you had an exit plan somewhere you cant just walk in hell expecting ati kuwe na baridi

Kula mtu nanii. Wacha uoga.

Shule zinafunguliwa rudi ukasome

kile kitasaliwa kisaliwe, eh?

Case baadaye.

Bora sio rape. Fyeka.

Akikosa kufyeka, bibi anaambia bwana ati ‘he tried to rape me’. Jamaa anafutwa.

I am a victim of that

Colleagues, neighbours and business partners are like relatives. DO NOT have sex with them.

You had sex with the boss’s wife? Talk about overstepping boundaries.

Na boss yako kama ni talker apatane na hii post

Nitakuimbia tu luwere. Juu either way you are fucked bruh. I never have anything with workmates… It always leads to sth else which is drama. And I have a thing against drama