Help Needed

Kuna bitch nimepata Tinder…tumeongea…namba nshapewa …jina nishamjua…and everything ive have to know about her, nshajua…the problem is she is much older than me; nimeshindwa vle ntamtongoza mpaka nikule Kuma yake, so tukipatana inaweza kua shida pia juu mm nimetry kila liwezalo nifiche identity…so how do i go about it mpaka i get laid ? Kama ni pesa iko pia

a true fisi doesn’t question his own ability kama umeshidwa jaribu hi mmea
[ATTACH=full]34247[/ATTACH]

7 Likes

Meffi

much older than you is top your advantage. show her you really like older women. after all, most older women rave younger dick. older (than you) women are easiest lays as long as you are decent enough.

2 Likes

What are you, 12? Izi ni maswali za watoto wako puberty. You do you and if you can’t just share her number and you will get a practical demonstration on how to go about it.

3 Likes

u
p
u
s
s
y

5 Likes

V.E Umechokoza zaidi ya nyuki, umechokoza talkers

2 Likes

Nawaomba wasimamizi (Admins) watafute njia mwafaka ya kuwatambua na kuwapandisha vyeo wanakijiji
Sasa muone huyu Mzee wa kijiji maswali anazo uliza !!!

4 Likes

shipoto

Toddlers everywhere

1 Like

[ATTACH=full]34250[/ATTACH]

What’s up with u n this meffi biz… Are u like the meffi ambassador around here?

3 Likes

That’s wakameat, we all know the thug.

2 Likes

Buda unajua vile ni vigumu kwa majority to break the ice ya kuongea na dem such that kama umepewa number na date hiyo ni hatua kubwa sana? So be a man endelea kuwa na hilo confidence n go nail it. You don’t need any advice just be confident kama ako older act knowledgeable kidogo n just be u.

1 Like

Do not over think about it just be yourself and let everything play out lakini umeangusha team mafisi by asking such a nonsensical question, your membership has been suspended by the board you may appeal after 2 weeks

2 Likes

Asandenii
…mm huyo weekendi nafiarana…acha niendee durex

Aaaaiiii @MISCHIEF I thot you were better that this buda…leo umenilet down

3 Likes

Don buy them b4 the big game (ni swara)…nunua hiyo siku akifika.

2 Likes

Hehehehe relax bana…at times kuna shida hutokea

Hehehe sitaki kukumbuka wat had previously happened