Help a Bratha Kuosha mecho na Kufuel nduthi

If you have any photo of a lanye feel free to post it in this thread na pia any you can also refer me to any instagram with a socialite

[ATTACH=full]258154[/ATTACH]

@Kawama you have the spirit if a slave. jinyonge. the world needs strong men.

peleka umefii huko…all you know ni hiyo quote ta spirit of a slave unaenda ukipost kila thread

ghaaaaaaaaaaseeeeeeeeeeeeeeerr…tucker tucker…brarry fwakin

Kamata hii hapa

[ATTACH=full]258164[/ATTACH]

Wank now my guy! Kwanza hiyo mkono akistretch ni Kama ako orgasm!

hapa sio pale mathare mental hospital?

Hehe … siyui ni wapi, but najua huyo nguna anaitwa Wamaitha

wamaitha wa mental?:D:D:D

lanyes are not criminals. stop parading them.