Hekaya za abunuasi

So yesterday nilitoka job mapema, decided to chill pale utawala area ya magunas, kuna lounge Fulani I really like, out of nowhere nikaona escort Fulani I used to eat, let me call her wacera for the sake of anonymity.

Wacera is one those pretty petite types, light completion na hips kama za huddah, she charges exhaubitantly, so I stopped contacting her juu, there’s cheaper options.

I bought her one bottle, kizungu ikapotea, her heavy kikuyu accent came back, she’s from kinangop, she was touching and leaning towards me so much, nikajua she’s horny, I suggested twende kejani she accepted.

Sasa he’s where strange things begin to happen, this time hadi fore play alinipea, by the time I entered it was slippery, Sasa after few strokes she’s moaning na kupiga kelele, ako na makucha mrefu, she was scratching my back, out of nowhere, sijui ni utamu, Dem aliniuma mabega, nikashtuka my dick went numb, bana I couldn’t continue,sijui nikama huko Westland escort wanafanya some freaky shit nakina @Karoga , I don’t know if std transmission can be done through human bite, nitaenda kuona daktari leo

Inaitwa love bite. Inaonekana hata wewe umetoka Kinangop.

Sisi wa Kinangop tumemkataa huyu. Pengine ni wa Mogotio interior.

Upussssu!! Kwani huko kinangop mnaumana during coitus?

Hata picha ya makucha ya Wacera hatujakataa.

[ATTACH=full]475533[/ATTACH]

Naskia watu wa Mogotio wamememkataa pia, labda sides za Ol Jororok watuambie.

Enyewe hii yako ni hekaya ya abunuasi

Niaje single mother crusader, wee huwa mefii!!! kwa macho yangu

:D:D

Once smashed a masaai… So as we doing it… Nd she kissing me kwa neck… B.itch aka niuma maskio…very painful… So i slapped her hard mpaka aka nosebleed… Then she asks me if i can slap her again… Ati she gets turned on by violent sex…

WTF!! :D:D

:D:D:D naona watu wakisema ati love bite, that thing is painful, probably ata anaeza kupea tetanus!!

I make single mothers or advocate for single mothers which is which poopman?

Wewe si ndio you were seeking advice, kwa elders after marrying a single mother, wewe ni mbwa ghasia takataka ya manispaa, your opinion is now and void Infront of elders, hebu toka kwa forum uende uchukue Liam kutoka kindergarten.

I think that you’re mistaken, but then again it’s your problem right now.

Let me find time, and dig up that thread from last year

And if you do not find it, as a VS I expect a letter of apology and a certified hekaya.

Na rabies