He called a South African man the K word. He forgot apartheid is long gone

[MEDIA=twitter]1034674327898206208[/MEDIA]

He will need Robb Vapor rub :smiley: :smiley:

[MEDIA=gifs]height=266;id=4R7mZx;width=480[/MEDIA]

Very soon this will be happening to Kenyans in Germany. This vedio is circulating very fast among Extreme Right groups in Europe.

Kwani Kenyans hu misbehave in Germany? Usually reviews of Kenyans abroad are very positive.
I don’t think it’s right to go into somebody’s home and insult them in their own home. If an individual cannot behave basi they should stay at home

K word ndio gani

Kaffir. I don’t know why it’s such an insult because from what I know, kaffir is someone with no religion. Atheist.
In Mt Kenya regions their version of K word is insulting

Kaino !

:smiley: :smiley: buda ni mapema sana.

:D:D:D:D:D…good riddance to bad rubbish io upuzi arudishe kwao.

which is that?

Kaigangio:D

:D:D:D:D:Dwacha mchezo

Chapa kabisa umbwaaaa

Ni taswira yake tu hiyo video itatumiwa vibaya na wakora. Mzungu mmoja usiku amezingirwa na wanaume watano kupokea adhabu na gadhabu. Itatumiwa vibaya.

Kang’ *ra.

hatutishiki wakinyorosha boy wetu tunanyorosha wao

:Dkang’ura haiwezi kuwa kaffir seriously

Hizo two hot slaps:D …They must be following Ktalk

But hiyo beating iko tu sawa. Enough to teach you a lesson but not brutal enough to kill you. Hehehe…lakini hiyo gari haijamfanya poa…

:D:Dna ni beste yake amejitoa chini ya woyes

Consider, for a second only, the sheer abhorrence and disgust with which people from Kirinyaga and the surrounding areas spit out the word.