Hata Kama Tuko Thate Thao

@admin hata kama mnadai tuko sate sausand,this is not the way to increase traffic…
Merge these threads.

https://www.kenyatalk.com/index.php?threads/everton-vs-kogalo-live.91928/

https://www.kenyatalk.com/index.php?threads/kogalo-vs-everton.91927/

https://www.kenyatalk.com/index.php?threads/everton-inaua-nyoka.91929/

Who is the mod on duty?

@Electronics4u ni wewe?

[SIZE=4]wewe hu whine sana baba. haunanga kitu ya kufanya apart from ktalk ? get busy hata cuddle bibi , pillow or something … [/SIZE][SIZE=1]nimevaa helmet leta matusi sasa [/SIZE]

wewe na hiyo uzee hujiheshimu? you lost in life

numekufanyia kama kawaida …you know what i mean .

It could be my calling in life… Whining. As a rule I do not exchange matusi with Ethernet’s creations…where would I start?

Niaje Assistant Village Idler Scumpakachieth

Like I said,I wouldn’t know where to start. Good morning @vuja de ek