Hapa Ndio Chupilee imefikisha watu

Enyewe with the death jokes like Mwenda na tezi alimeza Omo akakufa, with some things people are paroding on youtube, kweli uchumi ni mbaya if a Kenyan with parents can parody a man giving another one nini in a car. Salala! Chupilee give people jobs otherwise heh Youths watatuonyesha mambo. Yah! Gay community hii video inawatambua but not me.

https://www.youtube.com/watch?v=Xxe_o5ZToV8

makena ni nyinyi mlinyima wanaume kuma,saidia mimi nayo please

Weewe unafikiria hapa umefika wapi, last week ni nudes ulikua unaomba nikakutuma kwa Akothee ule anauza photos so mbili sasa umeaanza sijui mumenyimwa, are u working with ur nini. Hawa wanaume wote wako kwa hizi videos cant find something constructive to do , what is this? Hata mzazi akilipa fees is this what they had in mind. Tengenezea watoto empire instead of kukua omba omba otherwise next its your daughter who will be selling nudes. Usichezee hii economy ya Chupilee by 2030 if you’re not a billionaire utajua hujui.

Chupilee ewooo…nowadays everyone is a comedian…

https://www.youtube.com/watch?v=DcU62By6Kk8