handles

T:Doday when going to town I sat beside a mean looking dude. Alikaa ule msee anaeza kukuchomolea dagger umpee kila kitu. Coincidentally he happened to be logged in to K talk of course with a very famous female handle:D:D

Na vile watu wametupa lugha huko:D:D:D

Chungeni msifunguliwe boot:D:D:D

3 Likes

@Female Perspective alipotelea wapi by the way?

2 Likes

Do this village a favour by exposing the cunt…If you cant do that then delete the thread coz its just useless

11 Likes

evidence lazima kama sivyo fanya kama ulivyo shauriwa hapo juu

1 Like

was there a whiff of cowdung smell emanating from him?

1 Like

[SIZE=5]U[/SIZE]

Mat ya route gani

You?

o_Owhat?

Useless thread

1 Like

COOMBWER!

Hio mharo tuma SDE au ghasia news wakurushie kakitu kwa mpesa.

3 Likes

niaje wu tang?

Poa sana, huko Chicago mvua inanyesha?

Weka handle hapa. Hatutaki kupuliziwa kisogo

1 Like

snow

1 Like

I second you.

1 Like

@GeorginaMakena ni weuwe?

Nyinyi ndio wale majamaa wa kuchungulia kwa simu ya mtu wakitype:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Upussy kama huwes weka handle hapa