Govt making heroes... who advices jambass?

https://x.com/ntvkenya/status/1810713704150790627

Jamaa aliteswa, hii imeniuma Sana kijana mdogo kuteswa na killers wagodi mikora ya sakayo yenye hutumia mcoondur, tumbo na misuli kufikiria

1 Like

Aende Nairobi women angalie mkia

2 Likes

Crimes were committed against him and its very clear who did it. Can he go to court and sue GOK/POLICE for damages ?

1 Like

He will sue
And he will also use it when he decides to vie
Hes now in the same league as other past torture victims

1 Like

Na wewe uko hapa unakemea Gen Z kwa thread nyingine. Bure kabisa

nothing will come out of that you know it …

1 Like

Spain ikishinda euros nakujia busaa Kawangware

1 Like

Fuck this government

1 Like