Getting STD despite using a condom.

So huyu jamaa @KingB ameweka thread juzi vile amechomwa na kunguru despite using a CD. Mambo ni matatu. Either jamaa alikula dry fry na kumwaga ndani debe mbili za njoti, ama hakutumia CD kwa umakini, ama CD ikapasuka ikakwamia ndani ya dem jamaa akabaki na ile ring ya CD pekee. This is my trick…Mimi niki finger dem hatuja test…say i finger her with my left hand…siwezi vaa CD with the same hand. Either nitumie right hand ama dem anivalishe as long as she hasn’t touched her genitals with those hands. Kisha ukitoa…sometimes CD huko juu kwa base karibu na ring na pubics za chali huwa na pűssy cream/juice…so ukitoa vibaya tip ya msedes iguzane na hiyo cum ya dem wewe kwisha. I always wipe the CD from nje nikimaliza before nitoe(sana sana hapo ring ya CD iko due to female fluids). Kisha i wash my hands and use a clean tissue to remove the CD. Making sure zero contacts. Kisha naenda kukojoa immediately ku flush any sneaky STDs. Am married na umalaya nimepiga. Both side chics na brothels na sijawai patia wife any STI. Jichungeni wadau. Strap up guys.

He should explain a lot of things…

Was he wearing a condom in his mouth when kissing her?

Did he get a blow job?

[SIZE=5]Hapa Jamaica ni 6:24 PM. I suppose huko Kenya ni 2:24 AM.

Kama hizi ndizo upuzi wanaume wanazungumza asubuhi, shida sio serikali.[/SIZE]

Kabomolewe kabati you nasty chichi man… butty bwoy …bomboclaat!!!

Pengine alinyoa fudhi zake na kuenda mechi saa hizo. Then the female fluids zikawa exchanged even with the CD properly handled

True. Maybe from fresh razor blade cuts so kukawa na bodily fluids transfusion

i actually ignored that thread i found it to be full of shit by the NVchieth

Huyo ni yule jamaa wa prepuce loving wasenge a.k.a. Patricia. Mtu bure kabisa.

I am glad I made the most sense in that thread. If CDs weren’t that effective, most of us would be suffering from serious STDs

Unless utoe msedes through ile window ya boxer, your balls still get contact with the female either hitting her azzole or the part between the azz and puthy exposing you to hsv & hpv…

Leta link.

Siku soma hiyo thread…kama alivaa CD hii Kijiji kila weekend thread Kama hizo zingejaa.

NV ni kijana hajui kuvaa CD. Anavaa Kama socks…

Mimi hulamba lanye a hole na pucci na sijawai shikwa

Wewe ni shoga tu…Malaya muzee.

hiyo thread ilinipea wasiwasi mingi banange!!

Always unabakisha susu kidogo kwa bladder,ukimaliza tu kumwaga ,unakimbia choo, toa mupira,unanyora…hoping deki ime tulia kiasi ama utafute angle…osha deki ,mafuthii,area btwn mukonyo na futhii,buttcrack ka ulipewa cowgirl . Alternatively kula passport ya kichwa na groin area. Avoid kissing or fingering these sewer rats. Ingia na kutoka baas.

FYI…There is nothing like squirting,hata sayantist wamekataa,that shït is annihilating radio active grade ammoniated urine,ukimwagiwa na stranger kwenda home tafuta CD ya Roseline Kwaria,Wilson Majare and the Prison choir…song number 3,press play,seat back and get your affairs in order

Unafikiria ni wewe pekee kijijini ndio uko Mayuu?! Jeeeeeeeeez! :smiley:
…btw Jamaica na Jamuhuri ni nini ilikupeleka huko?!
Maybe your ass is gerrin SPLITTA by Ganja smokin WIG Rastafaraiiiii

[ATTACH=full]373543[/ATTACH]

18+DRYFRY - Sex & Relationships - Kenya Talk

Do you really do it ama you are just trolling?

i didn’t know this village had such stupid people! this is beyond idiocy !