getrudes hospital give us a break.meffi

I have been to this getrudes donhom hospital countless times nikipeleka culture junior na kuna kitu nimenotice.they always tune this tribal inooro tv.i mean on a daily basis …this is stupid…they think kila mtu ni greek.

[ATTACH=full]148983[/ATTACH]

Ama waweke Baitu fm or Kyeni TV na ukuwe sorted once

ata kama ni once madze.haha

The lack of professonalism in Kenya is at 90% . If not higher.

Hii ni umama ya kilimani sasa. Next time chukua yako enda nayo huko

This problem is mostly almost entirely amongst shiny eyes by the way , no hate but they the most inconsiderate people who wouldn’ see a problem with this.

dim eye problems. adapt kasee ama ukue unabeba zile google za welding. ukiingia unavaa, u wont see dat shi!t

:D:D:D:D:D:Dwacha ujinga

Fact:
[ATTACH=full]149009[/ATTACH]

next time ukipeleka junior hakikisha pia umepimwa umejua hali yako malaya!

:D:Dmimi niko sawa bro.kama mrasta pana tambua magonjwa

https://thatloudmouth.files.wordpress.com/2015/06/13421098862454.gif?w=634
this bitch nigga …and dare talk about me …the level of attention seeking is faggot like “rastaman”…

shida tu nashuku hii story umeiba mahali , na BEoD ktalk CSI watakumulika kama kawa

Si mlipie decoder so that you don’t have to visit a hospital to watch Ken Mijingu and Larry Madodo??

:DBUKUSU JINGA KUJA TRIBEKA LEO NINILIE WEWE MZINGA YA JAMESON UACHE KUSUMBUA

Have you worked with walalos, luos and kales or gone to an establishment they own? Punguza tribalism papa. @culture he has the freedom to seek medical care in another Getrude hospital. Alikuwa ameenda hospitali kutibiwa ama kuona TV?

chunga hiyo nugu,tables will turn

hapa kama uko na phone iko na IR blaster unachange channel

Mimi kwa ofisi naweka Weru TV

WERU TV NI UMEFI GANI ?