get a lady to lay

Lemme declare my intentions here. Eeh nataka unisaidie na… or lemme put it this way, nataka niborrow… Fuck. Miss Flour maze niokolee na… damn… Novel yoyote ya fiction uko nayo. Sande sana

:D:D:D:D:D:D i thought we have always been doing this since 1920 .

Lol. Intentions well declared.:D;)

Wacha kiherehere… .try any of these… .

"nipe kamoja tu "

“Nitaweka kichwa tu”

"Sitaingiiza yote "

"mimi ni Virgin "

Urudi hapa na effidens

I used this one na namkula any day I feel like…

Hapa ni nice guy manenos tu. Here is the thing: What is the relationship between you and her? Maybe it hasn’t gotten to ‘that level’ yet if you get what I mean. Kama hawa madame unaongea nao hawajawahi kutuma ata any dirty text or something flirty along those lines, it’s going nowhere my fren. Also inaeza kua msichana pia hakudai so anawaste time yako. Yote tisa, kiwanja ni kubwa tafuta kunguru ingine