GENGETONE ARTISTS MUST BE RESPECTED!! NA NISIRUDIE ALAAAH

EXRAY EXPLAINS WHY #GENGETONE FEST WAS A FAIL

https://www.youtube.com/watch?v=zG9F_yVcZXg

Gengetone fans are broke Nairobi high school/college kids who fundraise to buy a mzinga ya 600 bob. Ule promoter who thought wanaeza lipia 1000 each for a concert in Machakos was high on cheap drugs

upcoming artist Raburu haku perform ? :smiley:

Wewe ni maffwi ya dogi ilidead last year but four na Corona.

Wewe ni mafi ngumu:D

:D:Dni yeye alikua anaonekana sana