Gardener Growing Bangi in Backyard causes Uproar

[ATTACH=full]217782[/ATTACH]

Grown ass woman saying daddy this daddy that, daddy told him yadayada #sigh

:D:D:D:D:D uchungu zaidi

the sense of entitlement is just out of this world…[SIZE=2]meanwhile nilikuwa nadhani hhii video itaisha na strip tease[/SIZE]

:smiley:

Kileledhwa type they can’t get married or live there parents compound.

She is mad coz the nigger, probably a wafula or wekesa, who was laying pipe on short notice is no more. She is wondering where she will get her next good dick from.

where’s the uproar?

The father clobbered the gardener

Hii ni kama @uwesmake kudiscover that Gibleys huwa bottled kwa bafu ya mancave.

I would clobber my daughter’s gardener too but is that an uproar?

Nashukuru nilihama hio mtaa, wasee I schooled with 37 years mzima bado wanaishi kwa mamazao and also hustling their old folks for drink money.

Watoi wa judges kwanza na watoi wa watu walikuwa statehouse era ya moi kula ka club huko nyeri Rd kwa marto shida tupu

Hehehe. Area ya Valley Arcade imejaa 40 yr old mamas boys.

Lakini tusiwaangalie hivyo, many went through very fucked up childhoods that ruined them for life.

Lakini pia mwanaume ni kujirokota ama niaje

Hii maraya imekataa kuolewa ivutange bangi kwao nyumbani?

Sadness of life wazazi wakikufa hizo properties zitaisha

Huyu dame anakaa kido thate fae bado anaishi na babake ?

Kunguru kama huyu pia parents watadai bride price ya 1m.

Uproar as @digi grows digital weed in KTalk.

Hi A$AP.