G Spot Manenos

Well,make sure like two days before he hasn’t taken dania

Mune likes when namguza hapo karibu na tundu la mkundu, thats when he pumps hard with maiuu!moans my name!

Unaingiza kidole Cha Kati Kati but sio deep Sana hapo juu juu,I did that recently and I swear sijawai ona mwanaume akilia juu ya fuck but I witnessed that infact he is 50years old

Kuingiza kidole issa no. Ile najua ni hapo chini ya balls before asshole kunakuanga na kautamu mwanaume akiguzwa vizuri about ass hole mkiwa missionary style guza tu karibu kidole isifike hapo utapumpiwa viproper

Betty Hassan Sasa missionary style ntamfikia aje asshole‍♀️‍♀️‍♀️‍♀️

Hildah Haiyae wewe uko serious si asshole hapo juu na side ya mgongo yake

Hildah Umeelewa sasa?

Betty woiii, ntamfikia

Hildah kwani no heavyweight

I can’t do that he nearly died

not men only!next time you doing doggy let him press on the hole ya anus na kidole asiingishe afinye hapo juu tu while anakupekejeng!the sweetness is out of this world

Sheekoh Sheekx unaeza jiapata ukimwambia aingishe hole 2 kesi baadaye

Si you just use Anal beads for stimulation if you feel un comfy using your index finger

Nyambura Kariuki then pray his side chic doesn’t do it on him, because there’s no turning back for him.

Am not putting my damn fingers in anyone’s asshole

Rachael Gatuai it’s the best feeling

Kadima Roy Kadima pia wewe Uko huku kwa wamama?

Sharo Sharz Shalvin it’s not me, my account has been hacked

eka kipande cha sabuni ya rexona

I wanted to try but niliambiwa if i do anything stupid nitakujiwa na gari tatu za police .so i didn’t try.

What if kama tumbo yake haiko sawa then uweke kidole mtoto wa mtu amwage mharo eiiish wachana na mkundu ya wenyewe please

Leez instead ya cum nitu bwalalalala mharo na harufu

Use your tongue,na Kama unatumia vidole make sure inateleza soap ama honey according to my experiences sijui nyinyi but make sure hiyo place imeoshwa na jik,acid umesoak for thirty days​:smiling_face::smiling_face:na pia make sure your man anakubali kwa sababu nimesikia Kuna mwenye alilambwa Kofi
,
Na hii si ya watoto wa pastor amtawezana kabisa,na wale wa I can’t do this because bado he will cheat hii sio yenu,na wale wenye rooho mdogo pia hii si yenu pia
mimi nilisema as long as mbinguni tupewa mwili mpya lazima tutumie hizi parts za mwili ipasavyo​:smiling_face::smiling_face: Ni hayo tu

Nmepata tips sasa nmebakisha son of pharaoh nimnyoroshe vizuri vilivyo,viproper yaani vigudigudi

na utaachwa tu Amber Rose was doing this to Kanye na alimuacha tuu,ladies how do you even gather the courage to do thatna ukiingiza utoke na tule tulimi twa mahindi,ama peanut butter

One shot ukinipa in your asss utanyamaza forever

Omba ya mamako ndio tamu.

Why are you insulting my mum?

Weh post juu una dai ku post hio ingine isikutie shaka.

Unaona the difference between male vs female perspectives on sex? Women make fun of sex not men. Even when discussing specific tribes it’s always on a light and loving note. But women don’t want exposure bcz they don’t want to be bashed for their opinion or even their personal experience with sex and men, like the lady you chased for saying she’s sleeping with a Naija guy. Yet men will talk about 3 dollar hoeing and people applaud him when there’s stds all over. Meanwhile the ones who hawataki mambo mingi wamechill pia ni matusi. Ukiwa bikra shida ukiwa adventurous more hate. Men want to control women’s sexually those who give it to them and those who do not. It’s a lose lose situation for women whichever side you are in as a woman.

No one can read this while eating

Not necessarily.
Just depends with who your joking with…i appreciate good humour on whatever topic…lots of guys do…vile naweza sema ni hii click ya hii jiji labda si yako or majority arent…but ukipatana na watu open minded to your preference utakua fiti.
Like some have said before…too much machismo over here and maybe wasee huwa na interest na particular topics (which is okay)…its all about lanes.
Im sure as much as you maybe knew everyone in class not everyone was a tight buddy…but you appreciated them as classmates…sindio? Same principle here.
Bikra adventurous just do you. Its your life after all. Your respondible for your own joys.
It will definitely be a lose lose situation if you let anyone control you in anyway.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Chicks can get really nasty. Usicheze nao.
Mi niko rural setting na wanakujanga kubuy milk home na being a bachelor tumezoeana mbaya…by the time nimewa sort zile story mi huwa nime skia…huanga noma.
But kitu nime learn ni wanawake wako resilient…you can pull all stunts but atavumilia for her kids hata huwezi jua…she will serve you food vizuri with a smile on her face but honestly ni shingo upande.
Na hii nastiness si verbal pekee…ma wife are dishing out goodies ki mchezo tu…noma sana.