fugly homos winning female beauty contests... murica is fwacked

[MEDIA=twitter]1590377686358450177[/MEDIA]

Si those other real females should be raising hell rather then smiling ?

ukiongea they go after your job, family na kila kitu… biden imeempower homos mbaya… sahi the definition of a woman ni this thing
[MEDIA=twitter]1589375179549200384[/MEDIA]
ukibishana they cancel you

How? She/he/it must have threatened to beat up and f*ck everyone.

:D:D:D:D nini huwa mbaya na hawa watu? Kenyan version ya hio gamboot ni “kinuthia”

In the animal kingdom, the male of the species is better looking and more colourful eg lion vs lioness, hen vs rooster

Feminism went too woke now they are being erased as women . What a time to be alive

[ATTACH=full]477263[/ATTACH]

Wajitokeze kutoka kwa kabati vilivyo nimalizie hio mukisii msenge…@Eng’iti kujia huyu musenge wenu.

Futa hii haraka upesi kabla watoke lunch

True, to attract mates

makosa.
tushafika.

:D:D:D

Banae!! The women folk brought this upon themuselefus so hakuna cha blame game na kulia toxic masculinity… Toxic feminism and wokeism they wanted and they shall get in abundance. Nangojea ile siku trannies wataanza kuwatomba kwa gym changing rooms vile wameanza kuwapea mimba kwa prisons.

Sigwes. Nani afute

Waah:D:D:D

Uwesmakende hawezi mind kuingia mkia

Tell this scare crow bitch to shut the fuck up

Hakuna jela ya trannies?

Mayolo the liberal woke walisema kila mtu aseme kwenye anataka kufungwa after judgement matranny wakasema wafungwe pamoja na madem. Hatari sana hio watu. :D:D:D