FUCK RUTOOO

Locals zote zimefungwa hapa mtaa.

What the fuckkk is going on?

3 Likes

Gaaay

1 Like

Nyinyi ndio problem

2 Likes

“Locals” ukimaanisha bars ama?

Hapa Kitui locals ziko chonjo nakunywa Balozi na mkate sahii

13 Likes

ingia changaa dens kama mbaya mbaya kesi baadae Braille iko kwa free education

12 Likes

nilikuwa nakuru… night life is dead. ni ukunywe kwa nyumba

2 Likes

Kwetu, we are operating on high court orders. Thanks to the 2010 constitution

2 Likes

If your local is near a school, especially a highschool, Zinafungwa. Saw this in Nyeri last week. Kama shamba yako Iko less than 1km from hizo locals zimefungwa, fanya hima utengeneze your own local unukishe otungulu

1 Like

Nilihangaika sana Mwatate jan looking for a place to have a cold tusker.

3 Likes

Ata my old mtaa Githuray

2 Likes

Rongai ndio worse lock imenichapa mbaya

2 Likes

[quote=“Stoola, post:12, topic:475491”]
…a Githuray

Rongai ndio worse base zimefungwa zote lock imenichapa mbaya

1 Like

Riggy G lost his brother to alcohol, so we all have to suffer. Hii story ati we are protecting a generation is crap, they don’t give a fuck about anybody but themselves.

6 Likes

Back to curfew days. Wacha nizoe chai na kahawa.

4 Likes

Calabash Bado Iko operation

The country will be ran emotionally, constitution not withstanding

7 Likes

Heshimuni Rais prissssss

1 Like

It’s appalling to have a country led by teetotalers. Imagine a warchief going to battle without chugging some rum.

4 Likes

We’re fucked bana. Hii story ya wanaume kutoenda kwa bar na kurudi nyumbani mapema stinks of feminine energy.

2 Likes