First bonobo video I've seen in a while that doesn't involve blacks

[MEDIA=twitter]1419650160909504512[/MEDIA]

Hapa kuna mtu amechomeka kwa hiyo kitchen. These fast food joints always have their ovens on and hot oil ready to go

Hapo ni kazi tu wanaume

Hawa ni Italians wa New York. Some of the most aggressive Americans you will ever meet.

Wanaume ni kuonana omundu khu mundu. Sio hii maneno ya gun violence. Those men are setting na new precedence of solving their problems like men. We are masculine hii upuzi ya kukimbia police station wachia foolish feminist apologist.
They are reclaiming their masculinity.

Exactly mzito

Lebanese hawajafika huko kwani?

kuna ngombe ameshika spade

I don’t know about Lebanese but Armenians wako wengi sana in NYC

Napendaaaa! Kuna jamaa amekula laddle kadhaa apo

Hao wamejazana sydney,kila siku fujo

Lakini vita ni expensive, watatoka hapo na injuries noma. I wonder what was it that their combined IQ could not solve in a diplomatic way

They had to destroy that pizza at the end of the clip…wasteful idiots.

Hio ni pizza peel.

That means there is a man size pizza oven at 400 degrees in the shop.
If you throw someone inside it, itakuwa straight to hell before judgment day.

they will still blame the blacks for influencing the whites

Well done. Watu ni kuonana mundu khu mundu heshima idumu kudumu.