Fake klist site down

kumbe hii site iko down

www.ilovekenya.co.ke

[ATTACH=full]2780[/ATTACH]

[ATTACH=full]2779[/ATTACH]

K-TALK DAMU :smiley:

and we give a crap because???

because…

because???

am horny

@JUNGAY SAIDIA SHOGA MWENZKO @kingolonde

Pengine umpatie kunyi ya babako aichangamkie

COOMER wewe @highschooler,

@ol monk haha eeeh ni hiyo… @kichwakibovu amepoteza kazi ya kuspam huko

@junkie = @kingolonde = @Atwoli = gay

The mofos administering the site used to catch feelings ukiwambia all that was wrong with the site. Alafu walikuwa na ufala eti lazima upost ndio usome ile ujinga ilikuwa huko. Showed them the middle finger, pocketed and whistled while walking away with a cigarette in one hand!!!:cool:

1 Like

keeno @highschooler

Karibuni Ktalk

Ati whatt! Picha ya ukismoke mkono kwa mfuko ukitoka hio site

1 Like

Sorry to disappoint, but it’s not the site that’s down. All. co.ke is down.

1 Like

Alikupata aje akakutusi?

That’s just desperate.

[ATTACH=full]2806[/ATTACH]

1 Like

We ol monk wacha uwongo. Matusi gani? Nilikushow ucheck out the site ukakataa nikasema OK. End of story. Sasa kila time nikikucriticize (constructive criticism) unaimagine ati ni juu ya iyo stori. You keep bringing up that stori hadi I get annoyed

Listen up ol monk and lisen good. Sina time ya kuargue na wewe over nothing. We ishi life yako and lemme get on with mine - I got more important stuff to do than kujibizana over stuff that daent exist. Wacha kunitag ovyo ovyo