Failed male project

This nigger vied for Lang’ata MP and never won the elections, however, he borrowed money from people and he is yet to return. Most of his friends who lent him money are now letting go of the matter. a few are considering taking him to court. All he did after losing his bid was let his beards grow and start chasing women in what most of you here claim is being an alpha male… Jamaa anaomba watu pesa na harudishi, anashinda akiambia watu eti he is being real. This MOFO is totally confused, lost. He is now a drunkard, a womanizer and a socialite bimbo.

Lend a grown man money.

Ukichengwa, tulia. Hatukuwa hapo ukimpee hiyo soo yenye inafanya usumbue watu hapa.

Mathenge we know your handwriting khasia. Kuliwa Bibi bila kusumbua.

Oliver mathege detected…:D:D

[MEDIA=twitter]1214236253794775041[/MEDIA]

This is personal… kibe be living his best life mudafakas out here catching feelings.

This is a very bitter post. Ata yeye nikama bibi yake alitiwa!

Mathenge, Inauma lakini itabidi uzoee.

Andrew Kibe goodwork , we support you fully.

@uwesmake si huyu kibe iko siku alikuwa KT akapigwa masweep na maKO akakunja mkia na kuleft.

Dry your eyes mathenge… Tears don’t look good on a man.

Haku left ako bado bado kijiji hawawezi mu afford anymore

Si

Unyonye mboro yake basi arudi shoga wewe anafanana na mkundu ya shetani

Anajiita Nani.

beta male return fire?

Andrew kife = @Mimi Huwa Namwaga Ndanii

Tuna yua…

:smiley: :smiley: