Ezekiel dollar, euro and pound accounts frozen

How comes a street urchin is operating such big accounts?

[MEDIA=twitter]1655574367940517890[/MEDIA]

account zinahusianaje na watu kukufa? alikuwa anafinance io fasting ama?

Acha maswali memgi, have you lubed your anus in preparation for jambass

DAMN! Is this a recent photo? Why does he look emaciated?

Hii picha though. What’s wrong with jambassugu?

Pia inaweza kua watu wa Photoshop hawalali

This nigga must have cancer

There are so many fools around the place, and you know what they say about fools and their money.

Ukiona baba alienda huko jua tuu kuna millions mingi sana huyo jamaa ako nazo. Jana layers walisema closing teh church has made them lose 20m for each Sunday the church remained closed. He has so many followers hukumbuki alijaza kasarani

Miraba 4 na misuli tinginya ilipotea.

Are soon parted. Very perfect

Zile accounts alikua ana lipwa from organ sales… Kule India

So nobody is going to mention that fine lady in the middle? Mumeanza kua mashoga hapa

Juu ni lightskin?

Baba amemtaksa yeye ni mweupe kama pamba

Money laundering is common in most churches.

Dint he stash abroad? Pole kwake Nabii anameza mate na lazima cut yake apewe

Misuli tinginya GONE… Luwere papa akhulinde
@Motokubwa
@Titty Twister
@Circledot
Nini inakula Nabii?

Wueh! That lady must over fifrty years old. You are a true mother fucker

Shida iko wapi? Kwani shimo imefungika? Sema MILF muwanga mijinga