Everyone is gifted

… but not everyone openes their present.
Hii book inakaa kuwa interesting.
[ATTACH=full]158639[/ATTACH]
[ATTACH=full]158654[/ATTACH]

roho ya mtu mnanunuanga mangapi??

Nataka 15,687,469,668 shs kwa account by kesho. Mtataka nisacrifice watu wangapi?

:eek::eek::eek:

Ebrufy kuma sio meffi ya vitabu za maDemoni

Nikitrap soul ya ile ng’ombe @screwplus ndani ya mkebe ya Robb naweza pata hii for Christmas?
[ATTACH=full]158645[/ATTACH]

Hehehe funny how freemasonry is now associated with demon work but it started out as a brotherhood; a union of do-gooders.

Once i stopped lurking on ktalk and made an account

so hio dream uwesmake hata ukiwa junkie uvute fumes ya wd40
[ATTACH=full]158650[/ATTACH]
haujuwangi mi nighost

ebru c u bring some ebrufication mecho hiko chafu

Norway si mbali.
Lazima niride KTM 1190 hii mwaka.

haha…mnaogopa freemason aje…they designed most of popular Nairobi buildings.

Nitupie pdf yake.

Multiplied by @10000 OTHERS… that should bring in a tidy sum!

http://i.perezhilton.com/wp-content/uploads/2014/03/ghostbusters-stream-gif.gif
You will also need to make a team of four …ujue wa nasa watachukuliwa passport …na sioni wa tumbilii ambaye anatosha mboga hii sector…unless ukuje na squad ya madem which enyewe is a serious threat …

squad ya @MaryJane @pseudonym @Purple na @Dora-ttitude is enough to seal my soul

tuwekee picha ya kuma ya dem umeandika mali ya ebru , sii hizi ujinga , umbwa hii .

e book?

the author of that book is very learned…ni ndugu ya Emmanuel Eni?

kuna vile huyu @Randy anaweza join him group ya wenzake,!?

Delivered from the powers of darkness.
:smiley:
That was my first occult book.

Later in life , I sat by the beach at night and occasionally wondered if the mermen will make an appearance.

umesoma how many more?

:D:D:D:D:D:D