Elders

Hi all, male and female.
I’ve just registered on this site but I always read posts under Sex and Relationships … I always run here for some reading that brighten me up!
Kudos.

Wafinye kabisa @Finya

na wewe wazime kuwazima

NV chieth! [ATTACH=full]255978[/ATTACH]

chunga kimakia ataku @Finya matako

Cum nikufinye

We don’t need your stale homosexual jokes here, inbox the concerned gay man for further action

Karibu Lanji…
[ATTACH=full]255985[/ATTACH]

@kush yule mnono kujia nyama

@Phylgee come I give you this 12inch anaconda

ghasseeer kiko honeymoon…

Use this original calculator to determine how many times @Mimi Huwa Namwaga Ndanii uses the word MGTOW

[ATTACH=full]255992[/ATTACH]

you’ll make your bigfire boyfriend jealous…

Ukitaka massage just halla at me pale inbosk charges ni 3k . good evening

Huyu ana bibi ?

unafikiri hutuo tu-muscles ni kutokana na kusonga hako kamlima?:D:D:D:D

Without sex and relationships section Kenya talk is dead

I personally spend 95% of my time here, 3.7% kwa general section na remainder is shared equally kwa health chieth section na entertainment. Admin atoe hizo sections zingine zote

Bibi hagwesi kubali bwana kula kutoka kwa sufuria !

[[SIZE=3]QUOTE=“Mzimamtu, post: 2376565, member: 54155”]I personally spend 95% of my time here, 3.7% kwa general section na remainder is shared equally kwa health chieth section na entertainment. Admin atoe hizo sections zingine zote
[/QUOTE]
[/SIZE]

Asitoee TBT section