Eld

Nani hapa huosha rungu Eldy regularly? I have some news for you.

I stay in here and sometimes last month nkienda shop I met a certain pretty light skin who looks anywhere between 23-25.

It was my first time seeing her. But alikuja from the opposite side nkaona ameniangalia sana. Nlisalimia ‘sasa’ ile yenye unasema ukiendanga.

Kufika mbele kidogo kuturn nione kaa amebeba vizuri napata pia ananiangalia na akasmile.

All this time sikujua kuna mtu anatuwatch. So a certain guy who stays around had seen all that na remember he’s not even a friend.

He came looking for me that evening. Alifika gate akadirectiwa kwangu and he told me that lady will give me the dreaded okimwi.

He told me a story and apparently ilisambaziwa kwa area tu. A girl was raped, impregnated and infected by her father.

Then the husband to the lady chewed the girl and gave the same thing to the wife. That’s the moment I knew the person who threw glances at me that day is even married.

Now problem is she seems to be looking for revenge kwa watu hawakumpea. I seem to have been her target coz I met her again this morning.

This time nkitaka kumlenga she said Hi na asked me why I am always silent coz she’s seen me severally and I look like the silent type. I told that’s my nature na nkatoka mbio.

Message to talkers: The person I’m talking about is a rungu washer in town. That’s what that guy told me. Sasa watu wa kuoshwa rungu hii town condomise and pause after every 10 microseconds to check if the CD is intact.

N/B: Mi hata akiniitia ya bure kama jirani siezikula hata na CD ya chuma

Nipatie namba. Hii unaweka kondom na microbicide na unararua hadi settings

By the way I can get you the number. Nkimpata next time nezakuchukulia. I’ll send it to your inbox

:DI was waiting to hear about those coasto stories of majini.

0.001%
Ill take my chances

Hizi challenges ndio tunapenda. Hapa birrionaire alpha males wana-fight okimwi na tunaimalisaaaa kabisa. Leta number, mushienzi.

Boss nikama haujipendi ama wewe pia ukona luwere.

Anaosha rungu which tao? Anaitwa nani, height and size

Hakuna ata mbisha ya opposite direction? Anyway leteni ile GIF haraka

We relax ntakuletea picha hapa another day when I bump into her. I’ll not ask her to pose so don’t expect a clean picture

Eld town, short, yellow yellow, medium size (not slender not thick)

Walijua aje ako na ukimwi. Ama siku hizi results za VCT huanikwa kwa mtandao kama kura za urais.

Apparently they once fought na husband. She told the husband mbele ya watu ati he went sleeping with that school girl who’s not from far too and brought her the disease.

I can’t dispute that info. Remember hata simjui jina the guy knows her better hadi anajua anaoshanga rungu tao.

HIV is diagnosed through test not through word of mouth. Hii stori yako inakaa forklore. Hekaya ya mogoka base.

You’re showing symptoms of a dumb person. For the wife to say that lazima wako tested na wanajijua.

Or you think she’s stupid to say that

What do you know about women? Ukikosana na mwanamke hakuna kitu hawezi sema to bruise your ego. Ni hayo kwa sasa. Continue wanking.

One can simply donate blood for free test

What if Aids was a God’s way of controlling the population crisis.YOLO

No the dont test you. Ikiwa positive mbele humwagwa kwa test. Infact you can not be tested without your prior knowledge. Wakitest sue them uone ukiwa tajiri.

Na vile napenda tu yellow yellow