Early Onset Demetia

[MEDIA=facebook]10225289201554892[/MEDIA]

:D:D:D

Wanker

mwanamke ni wako mkiwa na yeye. akitoka juu tu we kwisha. lakini pia wewe cheza ka olunga when she is not around

How do I spend on her to make her too expensive for the likes of Atwoli??

Huyu ile monkey branching ataona akisota… ata namhurumia

Kama ni mama mzazi ni sawa.

I think a man should sit and ask this very critical question__What is she bringing to the table?..that’s the question of the century

I am not hating but Luos like to simp on women too much

sana