EACC KACA DPI DCI MEFFISTANI

[MEDIA=twitter]951365922345902080[/MEDIA]

This guy stole Sh400 million na akatembea. His mother used to be Deputy IG.
Najua mtasema ni wivu. Kwa

Unajua maana ya kiamba?

Untouchable ?

My resolve this year is to search for mullah. That is the only way in Kenya. Pia Mimi nataka kuwa untouchable.

Next utamuona bunge, passing laws for us. That is how we deal with criminals in Kenya.

@FieldMarshal CouchP will insult you when you say the prosecution is the main cause of the rot in the justice system

https://pbs.twimg.com/media/DTUz6gPW4AAn_ht.jpg