Dubai visa

Urgently looking for a reliable agent who can facilitate the processing of the visa by 29th .

Wauga utwaree wuicii Dubai

I know one lakini nilipoteza number yake… Nunua Konyagi nikutafutie hio number

Niko na mtu naeza kurefer kwake ka bado hujaget, anauliza mwenye anadai visa ni dem? Apparently dume tulichoma CV

Ni yangu…

Unadai ya how many days?

30 days…

Just wondering what caused the UAE Visa to be so hard to get. Earlier this year UAE visa was not being given to Kenyan Passport holders.

Apparently, some guys have overstayed their visit…
Tried to apply from there but it got rejected.

If by kesho this time hujapata then al inbox you a contact. Maybe she’ll help, maybe she’ll get angry umepataje number yake. For now jaribu the other leads hao wengine wanakupea.

Ongea na uyu jama +254 726 145483 uone ka utasaidika

Thanks… nimepata wengine but I will call him.

Hii stori ya visa is trickii sahii. If ur single guy visa ni had sana kupata but if ur family very easy. If it’s woman with kids it’s easy or a lady is easy. Guys it’s hard. I know a genuine person who does for me but sijui kama ya chali sahii itaenda through. Let know if u wanna try

Leta number…

0701797464 0722518651

Primkett travel agency

Reason being?

They will go back home…

Hakuna mtu anajua thy say security reasons

Hii Pia manajo Wana fraud sana juzi kuna mkenya Ali Fradiw 350 k aed