Drunk bitches

Once a bitch I hooked up with got drunk like this & she bit my lips & scratched my dick:rolleyes: nashangaa huyu nigga haiogopi kuumwa dick off

@jamaafulani is a drunk bitch

Vitu zingine watu hudinya apana

Hii nayo hapana. Nimekataa.

go get a head son:D

Useless bitch!!!

He should be the Head Boy coz He got all the Heads, boy!

Drake 2014

Dem anasema anakupenda alafu unamwanika hivyo. That girl deserved better meen, sio poa kumwanika. She sounds committed, especially considered ni [SIZE=7][FONT=book antiqua]mkambodia na amengoja mwaka mzima.[/FONT][/SIZE]

[ATTACH=full]377284[/ATTACH]

Disgusting

Hii ni nini sasa? Gollum?! Wah! Mungu asaidie huyo jamaa.

Say no to mizoga please

That nigga ako na nguvu.
Ukinikodolea macho ivi na uniambie
‘I will poison anyone who comes between us’
Nitamwaga, and exit the scene.

The end.

Gaaaaaaay thread

:smiley:
[ATTACH=full]377287[/ATTACH]
There is something inside that woman, I tell you. And whatever it is, that guy should have lefted kitambo.

Hii macho nayo hapana:D:D:D:D. Though i’m not supporting that ameanikwa

Hii nayo hapana

naona zangu ama huyu dem anakaa psycho?

Hehehe hii ndo inaitwa proper roadkill ama handicap puthy

:meffi:

Hii ni pure Alabama Hillbilly roadkill. Hii nayo hapana mzee abdala haiwezi simama at all.