DRUGS AND HOOKERS WILL FINISH ERICK

https://www.instagram.com/reel/CMQB_CqHLL1/?igshid=1frf0f8nmkq7m

Hehehe the next generation in a nutshell

Stage managed shit.

NV jinga sana… Tulisema apana wekea Elders link za kijinga ivo… Kama huwezi chukua info uko utuletee usiweke hapa such link… Hio platform ni ya watu huwa na umama kama Hugwes Kendes , Mimi Humwagiwa Ndani ya Mkundu , Ole Ndauwo na mojinga kama wewe

Staged or not eric is definitely sampling these women…drugs cant be too far when you bring performing artists and young women in the same room

Wacha ujinga. Hio ni instagram. Sina downloader.

Shit is scripted… nigga be living his best life.

Na kwani mimi nasema Twitter?? Si naona ni Instagram na ndio nasema… Hio ni platform ya wamama… Wewe patiwa thong na @Finest wine ama uingiwe tu mkundu mkiwa na izi ng’ombe apo juu naona zishaingia na kuwatch… Gangsters hatunaga ata account uko, tunakuaga tu KTalk na Mpesa

:smiley:

Eric homondi is the most boring entertainer ever

Banae… Ile gathee ya uko Mbitika kwa @ChifuMbitika inaitwa Machang’i huwa sawa kuliko huyo Erick… Alafu ako na audacity ya kujiita king of comedy

His brand of comedy is fire for single IQ ratchets / kungurus , not hating but I can’t grab the remote 1st enough when I see him on screen !

Hehehe leave the man alone, he’s trying to make a shilling kwa hii shamba ya mawe. Most of his is content is mediocre, but he makes plenty of money out of it. That’s what counts.

Erick has built himself from scratch, probably a late bloomer. Mwanaume ni kujipanga. Tafuteni pesa when young, mu invest so that in future mukue mnakula vitu musuri musuri fresh. Let Eric enjoy his prime and success…As for the dirt broke peasant haters endeni mka jitie.

:D:D:D
Malisa! Malisa kapisaaa hio shoga @Mimi Huwa Namwagiwa Ndanii ya mkundu

Really?

Yes, really you airhead. You think the big brands zenye ana push zinamlipa shilingi mbili?

Unakuwaga hapo akilipwa? Or rather do you have some sort of proof to support your claims?

But why are you retarded?

This Shit is so scripted …
And VERY poorly done …
This fellow is getting boring …