DP

https://www.youtube.com/watch?v=ENYCKzByIJw

Sheila; “…I want more Dicks! the more the merrier… give me that shit! :meffi: …”

Men… speakers kwa hiyo Vida ni ma ghasia kama @Tom Bayeye @uwesmake @Sokwe mtu @Eng’iti et al

NV hujachapwa finger na employer uwache kunisumbua?

Sishikanishi @Douchebag unasema nini.
Did you say you want deeks?
Did you change your name to sheila?
Douche, that vagina cleanser,was spot on as your name but hey 2020 is a year of change.[COLOR=rgb(84, 172, 210)] @Sheila it is,i will address you as such

Ghasia watch vida na uskize kwa makini wacha kufikiria mboro za Makurutu kila saa.

Mbona unapenda usenge,mboro this mboro that,ama unafirwaga mcoondoo…supple breasts pia wewe nini? Apan letea mimi insinuation za kishoga. Ukiongelelea kuma nitafurahia