Disgusted

I have spent a few days here and have discovered that guys are obsessed with prostitutes. Are you men for real?

Not all are interested in prlstitutes. The one interested in NV na SV.

What a snore
[ATTACH=full]208192[/ATTACH]

PROSTITUTE SHARRAP

https://www.youtube.com/watch?v=yF0yPOhcHIk

senyeste ni ngapi?

[ATTACH=full]208194[/ATTACH]

Huyu ni wewe?

Cute!

yeah we are.Unataka upewe jibu gani ghasi takataka

Pia kuna option ya kulogout …

Why did you sign up?

Meffi ii

have you ever given out your nyap for free. yani ukalike msee tu, ukamshika mkono, ukampeleka room, ukanyonya mboro alafu ukaweka mti kwa maku yako na baadaye hukumuomba “favor”. because that is prostitution too

Weka mbisha ya coomer yako hapa ama ufunike bakuli.

Just state your price and we tell you if we are buying or not

heheh!Wacha kusema ukweli sana…mdanganye kidogo

Atty unasumbua.

tunapenda malaya na sio siri .

It’s known as the "Forbidden Fruit " Syndrome…
Ugonjwa Mbaya Sana…
:D:D

New villager huumbwer

Hehe, I think ni hekaya tu. Young men don’t pay for sex, hiyo ni tabia ya wazee