Dirty advert

[ATTACH=full]174910[/ATTACH][ATTACH]174910[/ATTACH]telkom is doing dirty adverts against safaricom pale tagged

Sisi hatukuwangi hapo.

nothing personal, just business.

Sijui kama ni mimi tu lakini akili yangu haionangi adverts. Mental adblock.

Mnakuanga wapi?

Mi nimesafisha mecho. What advert are you talking about.

Epic fail, concentrate on your products and they will sell organically.

If I’m a sales man and I’m shouting saf, saf, saf etc then I mention Telkom is better. 75% of your audience subconscious mind will be thinking saf, saf. Kesho watajipeleka saf wenyewe without you understanding why. Sell your products and forget everything else.

Si huyo dame ana simu kubwa…

:smiley:
Ati akili.
Hiyo ujinga umebeba imewacha space ya akili kweli?

Tukilewa.

:D:D:D:D

:D:D:D

Oya! Hii Vita yenyu ilianza wapi?

Is this just about the advert au ni uhasama wa siku ingine?

These robots are a true effdense of a some sort of on line warfare.

FUCK FUCK FUCK.
NAJUA HUYU. Ferista
EBU LETA HEKAYA…
HII KITU NI FITI AMA NI NDUME? AMA NI MWIZI?

@introvert Jesus loves you :D:D

akue mwizi ama akue ndume bora ako na shimo na si ya nyoka lazima nioshe rungu uko