Dinya Hoe

I have to agree with you for once retard

2 Likes

Kwani hii effidens tunangoja inatoka somali …hii kiyana inachesea sisi

Haters wameze mate.
It is called value recognition.
Women want what other women see as valuable.
Play it to your advantage.

1 Like

Hii ni thread ya ulevi. Koolibah amerudi home pekee yake or ni mchele amekulishwa.

pure blood

tooobwa,uliacha kuharahara ovyo ovyo?

1 Like

Hii picha ata kama ilikuwa inatumwa from outer space by now ingekuwa ishafika.

Iam a connection so why would I need connections?

WaKUMbwA poleni thermo image sikumek. Maggie nilimwambia kama Mafikizolo “Ukuti ndahamba nawe” and did just that. Dwyfwy that has left me dazzled kwanza when she asked “Mûtumia ta nie no agîe ihuu!?” ( Can a woman like me get paged?) and she never elaborated. Wadau what did she mean? Was I set up by a slay queen-mother?

Talkers wenye wana mwagisha jugu ya other talkers with promise of thermal evidence and they don’t keep word shud be suspended from this village mpaka wapate adabu

2 Likes

Nimeomba msamaha mKUMbwA. Things moved so fast Glenn nayo haikuwacha nipumue. Ladies almost going to war over me. MCA akajaribu kuleta mdomo baggy. Black Mary was giving me the evil eye. Aarrrkhhhh that was not the best way to treat my hang’over