Didmus Barasa loved by daughter

[MEDIA=twitter]1449351915402403841[/MEDIA]

Ni busaa ya Western ambayo imeundwa Kwa boma ya @uwesmake huko Kimilili

Watoto wanakunywa busaa? I thought ni dawa chai!

Bado naamini this is the real @uwesmake . Very soon ataweka nudes za huyo mtoto hapa captioned , “Wadau nimekula kifaranga safi tena under 16. After tulimaliza nilikapitia cerelac na glucose kapate nguvu ya kutembea juu hata hakajajua kukula hard foods. Bado kako na 12 teeth.”

Traditional beer si kama hii makali mnauziwa na wazungu. Back then watoto walikuwa wanawekewa kidogo.

@uwesmake

https://www.youtube.com/watch?v=KVFHkAzWAnc

https://www.youtube.com/watch?v=4DKZyU7L9sg

Kuna siku fulani Mimi na beshte yangu tuliingia base ya busaa na chang’aa. Sasa tukapata mama mwenye base na msichana wake ndio wanauzia wazee. Vile waliona Mimi na beshte yangu ni birrioneas mathe akadai tuingie seating room tukalie sofa ndio tusikae na hao sufferers walikuwa huko. Tukaletewa top layer tukaendelea kunywa. Ghafla bin vuu after taking several mugs, Yule msichana wake ambae ako form one akakuja kuketi na Sisi. I felt uneasy knowing that she is a minor. But nilishangaa coz Ile story alikuwa anatuchapia ni ya watu wazima. Yaani mtoi wa F1 anajua mambo mob sana. Karibu hata tumkatie lakini we were sensible enough not to do it. Tulimchotea mia mbili akafurahi Sana. She continued keeping us company until we left the base at 8pm. I later came to discover that the mother could be using her to entertain the guys who visit the joint and retain them there.

Very strange how people behave… si mtoto atakuwa defiled? I think that even this Didmus case could be similar… or is she his daughter?

From the setting anakaa daughter

Yeah… he has also said so… BUT…

You don’t have to draw unnecessary conclusions from the clip. Some parents are quite close to their kids like that.

I am not concluding… I am just suspicious… He has declared that his daughter… BUT… If that is his daughter, then she is… and it will be known… I am also very close to my daughters but do not do those games with my teenage one… But I do not know about this scenario…

UDA thugs and paedos.

Time will tell. Truth will be out

Mbitika tunajua ulikula vitu lakini unaogopa local afandes e.g @majizee .

Waparuyia na wajaluo hutomba hao wasichana sana. In the 90s it was well known that busaa and chang’aa dens were the starting point of HIV. Those young girls would get exposed to hiv so many times that they developed some form of immunity which some foreigners came to study.

At what point does chang’aa become cham and jet fuel, flying horse etc?

Is it true that busaa may make the consumer to diarrhea?

Such girls get defiled na mathe analipwa kumaliza kesi.

It happens quite often in Coast region especially Kilifi

Busaa is distilled to make chang’aa. The level of purity depends on the number of times distillation has been done

Siwezi kubali kufanya hivyo